![](http://www.school32.kr.ua/wp-content/uploads/2023/06/изображение_viber_2023-06-02_08-02-07-757-1210x642.jpg)
31.05.2023 о 9.00, спільно з усіма закладами освіти нашого міста, учні НВО №32 взяли участь у символічному флешмобі “Об’єднані у центрі України!”, під час якого було проведено “Хвилину Мовчання” та літературно-хореографічну композицію “Молитва за Перемогу” 💙💛
Також учні, вчителі та батьки закладу взяли участь у благодійній акції “Зараз – дрон! Потім – квіти!” під час якої було зібрано 5915.00 грн. Гроші були перераховані на рахунок МБФ “Смайл” БО. Ми дуже вдячні всім, хто приєднався до цієї акції
Ми віримо в Україну!
Віримо в ЗСУ!
Віримо в щасливе майбутнє на рідній землі!