За підсумками досягнень та з нагоди закінчення навчального 2022-2023 року Персональною премією були нагороджені найкращі учні нашого закладу. Дана нагорода започаткована в 2016 році і є традиційною. Тож переможцем в номінації “Найкращий учень початкової школи” та володарем персональної премії в сумі 1000 грн. відзначена учениця 4-А класу Дерев’янко Кіра.
Звання “Найкращий учень середньої школи” з Персональною премією в 1500 грн отримала учениця 6-А класу Тихонова Єлизавета.
Переможцем серед учнів старшої школи та володарем Персональної премії в 2000 грн став учень 10-А класу Виштак Роман.
Ініціатори започаткування даної нагороди, депутати обласної та міської рад Вадим Волканов та Анна Ніжнікова бажають переможцям впевнених успіхів та перемог надалі. Всім учням здійснення своїх сміливих мрій.