Чітко, злагоджено та відповідно до встановленого алгоритму дій та плану реагування при загрозі виникнення НС у закладі діяли сьогодні усі співробітники.
У відповідь на інформацію про загрозу вибуху, що надійшла до адміністрації закладу, учні були вчасно евакуйовані. У зв’язку з погодними умовами та низькою температурою повітря дітей розмістили у приміщеннях найближчих ДНЗ та СЮТу.
Миттєво відреагували на виклик та були особисто присутні під час евакуації начальник управління освіти Костенко Л.Д., заступник міського голови Мосін О.В., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Коваленко С.М.
Адміністрація закладу висловлює подяку за злагоджені дії та вчасне реагування працівникам Головного управління національної поліції у Кіровоградській області, Управлінню СБ України у Кіровоградській області та Управлінню ДСНС України у Кіровоградській області, які оперативно перевірили кожне приміщення та дозволили продовжити навчальний процес.