![](http://www.school32.kr.ua/wp-content/uploads/2021/09/13160C60-E24F-4334-BB7F-925B5483F27B-1210x642.png)
З 27 вересня освітній процес в 5-11 класах, шляхом використання очної форми навчання, відновлено на підставі виконання працівниками закладу п. 151 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами.
Організовано гурткову роботу позашкільного центру «Школа мистецтв» відповідно до організації освітнього процесу в 1-4 та 5-11 класах (виконання працівниками ПЦ вимог п. 151 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236).