Адміністрація комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання
№ 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» повідомляє, що комплектація в 1 класи на2021/2022 навчальний рік до нашого закладу освіти почнеться орієнтовно з 01 травня 2021 року відповідно до реєстрації за місцем проживання, яке відноситься до території обслуговування закладу освіти. Всі зустрічі зараз ЗАБОРОНЕНО.

Доводимо до Вашого відома, що за посиланням https://krop.osvita-mrk.gov.ua/registration/26 триває електронна реєстрація дітей до 1 класу на 2021/2022 навчальний рік, яка не є підставою про зарахування її до закладу освіти, але є обов’язковою умовою.

Додатково повідомляємо, що набір на розвивально-комунікативний курс «Перші кроки до знань» розпочнеться після поліпшення епідемічної ситуації або офіційного завершення карантинних обмежень.

Директор НВО​​Анна НІЖНІКОВА