№ з/пЗаходиТермін виконанняВідповідальнийВідмітка про виконання
Нормативно-правове та інформаційне забезпечення попередження насильства та булінгу
1Підготовка наказу «Про запобігання булінгу (цькування) у закладі освіти»Останній тиждень серпняДиректор школи Ніжнікова А.О
3Наради з різними категоріями працівників з питань профілактики булінгу (цькування): · педагогічний персонал; · допоміжний персонал; · технічний персонал.ВересеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
4Організація механізмів звернення та встановлення інформаційної скриньки для повідомлень про випадки булінгу (цькування)ВересеньПрактичний психолог, соціальний педагог, класні керівники 1-11 класів
5Оновлення розділу про профілактику булінгу (цькування) і розміщення нормативних документів на сайті закладу освітиВересеньВідповідальний за роботу сайту школи Гичко А.О
6Підготовка брошури з нормативними документами з профілактики булінга (цькування) в освітньому середовищі для педагогівЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
7Підготовка методичних рекомендацій для педагогів: · з вивчення учнівського колективу; · з розпізнавання ознак насильства різних видів щодо дітейЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
8Оновлення тематичного стендуПротягом навчального рокуУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
9Підготовка тематичних буклетів за участю старшокласниківЛистопадУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
10Перевірка інформаційної доступності правил поведінки та нормативних документів з профілактики булінгу (цькування)ЛистопадУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
11Інформаційна акція для старшокласниківГруденьУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
12Виступ на загальношкільних батьківських зборах щодо профілактики булінгу (цькування) в учнівському колективіЛютийДиректор школи Ніжнікова А.О., уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
Робота з вчителями та іншими працівниками закладу освіти
15Проведення навчальних семінарів для вчителів щодо запобігання булінгу (цькування) та заходи реагуванняЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
16Інструктивні наради з питань профілактики булінгу (цькування) з допоміжним та технічним персоналомЛистопадДиректор школи Ніжнікова А.О, уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
17Тренінг для вчителів щодо запобігання булінгу (цькування) у закладі освіти08.01.2021Практичний психолог Піддубна С.О., соціальний педагог Таран А.О., залучені фахівці
18Співбесіда з класними керівниками за результатами діагностики класного колективуЗа результатами кожної чвертіУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування), практичний психолог, соціальний педагог
19Консультування класних керівників психологом, соціальним педагогом з проблемних ситуаційПротягом навчального рокуПрактичний психолог Піддубна С.О., соціальний педагог Таран А.О.,
Робота з учнями
20Проведення тренінгів для старшокласників з розвитку навичок спілкування та мирного вирішення конфліктівПротягом навчального рокуПрактичний психолог Піддубна С.О
21Імітаційна гра для молодших школярів (1-4-й класи) «Якщо тебе ображають»ЖовтеньКласні керівники 1-4 класів
22Тиждень толерантностіЛистопадРада старшокласників, класні керівники 1-11 класів
23День відкритих дверей у шкільного психологаЛистопадПрактичний психолог Піддубна С.О
24Імітаційна гра для учнів середніх і старших класів «Розкажи про насильство»ГруденьРада старшокласників, класні керівники 5-11 класів
25Конкурс плакатів проти насильстваБерезеньРада старшокласників, заступник директора з ВР Шевченко І.Г.
Робота з батьками
26Тематичні загальношкільні батьківські збориЖовтеньАдміністрація школи
27Підготовка пам’ятки для батьків про порядок реагування та способи повідомлення про випадки булінгу (цькування) щодо дітей, заходи захисту та надання допомоги дітям Жовтень Уповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)ЖовтеньУповноважена особа з питань запобігання та протидії булінгу (цькування)
28Тематичні батьківські збори в класахГруденьКласні керівники 1-11 класів