Розвивально-комунікативний курс «Перші кроки до знань»- це комплекс занять для інтелектуального, психологічного та емоційного розвитку дитини 5-6 років.

Мета курсу: познайомити майбутніх першокласників з навколишнім світом, формувати  логіко-математичну, комунікативну, емоційну компетентність,  сприяти розвитку дрібної моторики, креативного мислення,  уваги, пам’яті, самостійності і посидючості.

Програма курс включає заняття з фахівцями : початкової ланки, іноземної мови, хореографії, практичної психології. Навчання ґрунтується на перевірених методиках , з урахуванням вимог до майбутнього школяра.

Діти легко навчаться спілкуватися з вчителем, однолітками в класі, мислити нестандартно, проявляти себе і свої здібності.

Нам важливо, щоб дитина отримала задоволення від занять. Адже саме в дитинстві закладається сприйняття навчального матеріалу, прагнення до саморозвитку.

Раді бачити Вас в нашому закладі!