Шановні батьки майбутніх першокласників!

Навчання в нашому закладі побудовано так, щоб кожен день учнів наповнювався новими знаннями і відкриттями.

Цікаві освітні програми вчать дітей бути винахідниками і не боятися труднощів.

Розпочато ререєстрацію майбутніх першокласників з метою комплектації 1 класів за різними освітніми програмами: «Інтелект України» і « НУШ» на 2022-2023 навчальний рік.

Просимо вас заповнити електрону форму реєстрації відповідно до обраної програми.
Важливо: Анкету заповнювати лише 1 раз, за посиланням у відповідному розділі. Якщо у вас двоє чи більше дітей, форму слід заповнювати на кожну дитину окремо. Правильно вказуйте ваші контактні дані.
УВАГА! ЦЕ ЛИШЕ ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ РОЗГЛЯДУ.

З повагою Адміністрація закладу освіти.

Науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» працює в межах нормативно-правової бази України, згідно з чинним законодавством. Учні проєктних класів навчаються за спеціально розробленими навчальними планами. Навчальні програми та інші навчальні матеріали мають необхідні грифи Міністерства освіти і науки України.
Сформувати якісний майбутній інтелектуальний фонд нації за рахунок упровадження наукових досягнень та інноваційної практики в системі освіти України!

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.