Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2021

5 січня розпочалася реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні і триватиме до 19 січня 2021 року. Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів. Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник/учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину

до 11 травня 2020 року

Дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде визначено до 21 травня 2020 року. Не зважаючи на те, що проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, вже сьогодні всі зареєстровані учасники мають можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.
В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті Одеського
регіонального центру оцінювання якості освіти розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як
проходить ЗНО. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі
зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.

Нові дати проведення пробного ЗНО та основної сесії ЗНО буде повідомлено додатково. Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінюванн здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання:
 з української мови і літератури, математики, історії України, англійської,
іспанської, німецької, французької мов – не пізніше ніж через 25 календарних
днів після проведення зовнішнього оцінювання із зазначених предметів;
 з інших предметів – не пізніше ніж через 14 календарних днів.
Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів передаються Українським центром до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» розміщено звернення Українського центру оцінювання якості освіти та посилання на відео, за яким можна ознайомитися з процедурою проведення ЗНО. Стежте за актуальними новинами на нашому сайті, наполегливо готуйтеся до ЗНО і будьте здорові!

ЗНО-2021Нормативні_документиЗавантажити