УВАГА! (Оновлена інформація)

Другий етап підтвердження участі в НМТ розпочато. З 21 червня по 7 липня 2022 року учасники основної сесії НМТ мають остаточно визначитись з вибором міста/країни для проходження тесту. Для цього на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати, із запропонованого переліку, назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування. Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ 12 липня 2022 року для учасників з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ. Важливо! Не зволікайте і не залишайте на останній момент другий етап підтвердження участі у НМТ, бо у разі суттєвого збільшення кількості охочих проходити НМТ у певних містах, після заповнення місць для тестування місто стане недоступним для вибору у випадному списку і вибирати доведеться поміж доступних міст. Якщо випускниками було вирішено проходити тестування в додаткову сесію, то другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії варто пропустити, а підтвердити участь у додатковій сесії з 08.07.2022 року по 18.07. 2022 року. У додаткову сесію учасники зможуть проходити тестування також у Фінляндії (м. Гельсінкі), Люксембурзі (м. Люксембург), США (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк та м. Сакраменто, штат Каліфорнія), Словенія (м. Марібор), Німеччина (м. Берлін), Швейцарія (м. Берн).

До уваги випускників!

Подробиці проведення національного мультипредметного тесту.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ).

Якщо ви протягом основного періоду реєстрації створили реєстраційну картку учасника ЗНО, ви є потенційним учасником НМТ. Для того, щоб мати змогу взяти участь у НМТ потрібно обов’язково на своїй Інформаційній сторінці з 20 травня до 7 червня підтвердити бажання проходити тестування й обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, у якому (або поблизу з яким) ви плануєте перебувати в період проведення НМТ. Ті випускники, які у визначений період не підтвердять своєї участі в НМТ, на жаль, не зможуть скласти тестування.

Тестування проходитиме в три сесії:

  • основна: 18 липня – 10 серпня;
  • додаткова: 16–20 серпня;
  • спеціальна: 12–16 вересня.

Переважна більшість учасників тестування, які з 1 лютого до 19 квітня зареєструвалися для участі в ЗНО, братиме участь в основній сесії НМТ, а ті, хто не матимуть змоги прибути до тимчасових екзаменаційних центрів під час основної сесії, зможуть пройти тестування під час додаткової або спеціальної. Для цього учасникові/учасниці потрібно подати заявку для участі у відповідній сесії тестування. Це можна буде зробити 1–10 серпня – для участі в додатковій сесії, 1–7 вересня – для участі в спеціальній сесії.

До 12 липня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж інших сесій НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено на Інформаційних сторінках учасників тестування до 12 серпня 2022 року, додаткової сесії – до 21 серпня 2022 року, спеціальної – до 19 вересня 2022 року.

Вступні випробування у 2023 році


Національний мультипредметний тест 2022